hearder.png
Sraz auto-moto veteránů 2014
Palení čarodejnic 2012
Sraz auto-moto veteránů 2011
Sraz auto-moto veteránů 2016
Palení čarodejnic 2016
Sraz auto-moto veteránů 2013
Sraz auto-moto veteránů 2015
Sraz auto-moto veteránů 2012
inmotion web hosting customer reviews
stin.jpg

ORLOVSKÝ SRAZ AUTO-MOTO VETERÁNŮ 2022


11. ročník - 18. 9. 2022 - Staré náměstí Orlová

 

Naši milí Veteránisté, chystáme pro vás další ročník srazu auto-moto veteránů v Orlové. Termín konání akce je stanoven na neděli 18.9. opět na Starém náměstí v Orlové – Městě.
 
Statistiky ukazují, že nám dlouhodobě zachováváte přízeň a každoročně se k nám přidávají další vystavovatelé. Moc nás to těší, radost přinášíte hlavně divákům a to od té nejstarší generace, která zavzpomíná, po tu nejmladší, která se učí. Zároveň si uvědomujeme, že velikost náměstí je limitující a bývá zde již hodně těsno, jak pro vystavovatelé tak pro diváky.  Reagujeme na Vaše ohlasy a proto jsme se rozhodli tuto situaci řešit.  Pro letošní rok jsme zajistili další vyčleněný prostor na vystavovaná vozidla. 
 
Chceme proto majitelé veteránů ujistit, že i nadále se mohou srazu zúčastnit VŠECHNA HISTORICKÁ VOZIDLA BEZ OMEZENÍ ROČNÍKU. Rozdělili jsem však parkovaní dle ročníku vozidel. Staré náměstí bude připraveno pro motocykly a vozidla vyrobena do roku 1982, která se na místě zaregistrují. Mladší ročníky a neregistrovaní budou mít vyhrazená svá stání na přilehlém parkovišti.
 
Prosím všechny vystavovatele o registraci. Registrace nám slouží pro vyhlášení cen v různých kategoriích a pro statistiku návštěvnosti. 
 
Připravujeme pro vás další zajímavý, doprovodný program, abyste si akci maximálně užili. Už teď prosíme Slunce, ať si šetří energii právě na naši podzimní akci.
 
Průběžně budeme přidávat bližší informace o programu a dalších detailech, tak nás nepřestávejte sledovat
 
Těšíme se na Vás vystavovatele a taky na diváky.

 

  

PLAKÁT


 

 

 

TRASA OKRUŽNÍ JÍZDY